Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 maja 2024

Przegląd Piosenki dla Mamy i Taty. Upominki dla wszystkich

fot. Barbara Gepert

fot. Barbara Gepert

Dnia 16.05.2024 r. w Nakielskim Ośrodku Kultury odbył się# Przegląd Piosenki dla Mamy i Taty, który został zorganizowany przez Przedszkole "Wesoła Piątka" oraz NOK.

Pani Dyrektor Natalia Kloska przywitała wszystkich zgromadzonych na przeglądzie a grupa "Misiaczki" z "Wesołej Piątki"  zaprezentowała powitalny występ taneczny. Uczestnicy przeglądu zaśpiewali piękne, wzruszające piosenki. Poniżej przedstawiamy uczestników przeglądu, tytuły piosenek oraz opiekunów.

1.

Maja Należyta - "Dziękuje Mamo! Dziękuje Tato!" – Zespół Szkolno Przedszkolny w Występie, opiekun – Renata Busz

2.

Julian Jędrzejczak - "Jesteś Mamo skarbem mym" – Przedszkole Niepubliczne nr 6 "Słoneczko" w Nakle nad Notecią, opiekun Marzena Mikołajczak

3.

Lena Janicka - "Tak bardzo kocham Cie" – Przedszkole "Reksio" w Nakle nad Notecią, opiekun – Barbara Wajer

4.

Marcelina Masiakowska - "Jestem cząstką Ciebie" Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku Przedszkole w Paterku, opiekun Dorota Król

5.

Alicja Rosińska - "Jesteś Mamo skarbem mym” –Przedszkole "Wesoła Piątka" w Nakle nad Notecią, opiekun Katarzyna Woźniak

6.

Zuzanna Horka - "Kocham Mamę i Tatę nie tylko od święta" – Przedszkole "Donald" w Nakle nad Notecią, opiekun Alina Romańska- Nelka

7.

Melania Łoboda - "Wianek dla mamusi" – Przedszkole nr 3 przy Zespole Szkolno -Przedszkolnym nr 4 w Nakle nad Notecią, opiekun Emilia Bryś

Na koniec wystąpiły "Misiaczki" oraz zostały wręczone nagrody dla przedszkolaków biorących udział w przeglądzie. Dla wszystkich dzieci czekał słodki upominek.

Materiał: Paulina Gojer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)