Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2023

Świadkowie proszeni o kontakt z policją. Kto uszkodził zaparkowane auta?

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Świadków poniżej opisanych zdarzeń# prosimy o kontakt.

Świadków prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz - Fordon osobisty przy ulicy Wyzwolenia 122 lub telefoniczny pod numerami: (47) 751 58 15 lub całodobowo (47) 751 58 59  w sprawie zdarzenia, które miało miejsce:

* W dniu 01 listopada 2023 r. w godz. 12:20-13:30 w Boluminku, na parkingu przy ul. Kościelnej (przy cmentarzu), gdzie kierujący nieustalonym pojazdem uszkodził zaparkowany pojazd marki Hyundai, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Numer sprawy L.dz. IV E-4863/23;

Świadków prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz - Śródmieście osobisty przy ulicy Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod numerami: (47) 751 11 41 lub całodobowo pod numerem (47) 751 11 50  w sprawie zdarzenia, które miało miejsce:

* W dniach 30 października do 10 listopada 2023r. w Bydgoszczy, na parkingu miejskim przy ul. Jagiellońskiej przed Pałacem Młodzieży, gdzie kierujący nieustalonym pojazdem uszkodził zaparkowany pojazd marki BMW, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Numer sprawy L.dz. I Ew-10464/23.

Materiał: kom. Lidia Kowalska / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 10 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Nakielanin, w dniu 12-12-2023 13:51:24 napisał:

    W zeszłym roku ktoś uszkodził samochody na Karnowskiej, Kochanowskiego i w Karnowie i policja guzik zrobiła. Poumarzała sprawy, a koleś, który to zrobił, bo widać go na nagraniu śmieje się wszystkim w twarz. Policja miała dostarczone nagrania, ale palcem nie kiwnęła. Takich mamy cudownych policjantów. Żal.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)