Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2024

Uczniowie na polu golfowym. Relaks na łonie natury

fot. powierzone

fot. powierzone

Nagroda za pierwsze miejsce na „Super Klasę” była okazją do wyjazdu #na pole golfowe Mini Golf Jogo w Karnowie.

Klasa 3b ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią wraz z wychowawcą p. Moniką Stachowską i opiekunem samorządu uczniowskiego p. Beatą Witusińską była uczestnikami tego wydarzenia. Okazało się, że golf to wspaniała zabawa, która jest dostępna dla wszystkich. Większość uczniów po raz pierwszy miała możliwość spróbowania tej pasjonującej gry. Trzecioklasiści podzieleni na grupy zaczęli zmagania z piłeczkami i dołkami, świetnie się przy tym bawiąc. Oprócz tego dzieci dobrze bawiły się przy piłkarzykach, cymbergaju oraz łowiąc rybki. Zabawy wywołały u wszystkich wiele pozytywnych wrażeń. Podczas spotkania nie mogło również zabraknąć ogniska i relaksu na łonie natury. Dzięki życzliwości i sympatycznej atmosferze to był bardzo miły dzień dla zwycięzców plebiscytu „Super Klasa”.

Materiał: Beata Witusińska, Monika Stachowska / Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)