Dziś mamy 20 maja 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 marca 2024

Wspólne poszukiwanie wiosny. Powstały kolorowe plakaty

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

Kiedy wreszcie przyjdzie wiosna, będzie ciepło i słonecznie.# Na poszukiwanie tej pięknej pory roku wybrały się Biedronki z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego w Nakle.

Dotarły do Biblioteki Dziecięcej, gdzie czekała na nie Żaba. Przedszkolaki bardzo dobrze poradziły sobie z wiosennymi zagadkami, naśladowały motylki, które przysiadały na kwiatku, wysłuchały wierszy na temat marca, kwietnia i maja, a także wyjaśniły znaczenie przysłów: "W marcu jak w garncu" oraz "Kwiecień plecień bo przeplata, trochę zimy, trochę lata" Na koniec Biedronki wykonały przepiękne kolorowe motylowe plakaty. Teraz na pewno wiosna do nas zawita.

Materiał: Anna Splitt / Biblioteka Dziecięca w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)