Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Zaginęła 39-letnia kobieta. Policja poszukuje Joanny Leszkiewicz

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Policjanci #ze Szwederowa prowadzą poszukiwania 39-latki, która wczoraj (5.12.2023) wyszła z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej do niego nie wróciła. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia bydgoszczanki.

Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu:

JOANNY LESZKIEWICZ lat 39,

która 5 grudnia 2023 roku wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

RYSOPIS ZAGINIONEJ: 168 cm wzrostu, szczupła, włosy brązowe, długie związane w kok, uszy regularne, nos prosty, krótki;

UBIÓR ZAGINIONEJ: szara kurtka z kapturem (najczęściej chodzi w kapturze na głowie), spodnie jeansowe, biały sweter, czarne botki.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu 39-latki, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19  lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 52 69 albo na numer alarmowy Policji 112.

 


Policjanci ze Szwederowa odwołują wczorajszy (06.12.2023) komunikat dotyczący zaginięcia 39-letniej Joanny Leszkiewicz, z uwagi na jej odnalezienie.

Policjanci dziękują za wszelką pomoc w tej sprawie.

Materiał: kom. Lidia Kowalska / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 16 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  POLSKI BANDYTA 777, w dniu 06-12-2023 21:49:37 napisał:

  zadzwońcie do niej morze

  odpowiedz

  • 1 (1)

  CB, w dniu 07-12-2023 06:47:26 napisał:

  Do polski bandyta durniejszego wisu nie umiałeś zrobic

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)