Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 marca 2023
Wiadomości z regionu

15-latek groził rówieśnikowi w centrum handlowym. Został zatrzymany

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Policjant z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą śródmiejskiego komisariatu #w Bydgoszczy doprowadził do zatrzymania nieletniego sprawcy rozboju. Będąc, w czasie wolnym od służby, na terenie centrum handlowego zauważył młodego mężczyznę odpowiadającego rysopisowi napastnika. Poinformowany o wszystkim patrol zatrzymał 15-latka, który następnie usłyszał zarzut rozboju.

Policjanci ze śródmiejskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie dotyczące rozboju, do którego doszło na terenie jednego z centrów handlowych. Okazało się, że sprawca grożąc przemocą przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, ukradł bluzę małoletniemu, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Sprawą natychmiast zajęli się śródmiejscy policjanci i ustalili rysopis sprawcy. Jego zatrzymanie było już kwestią czasu. Kilka dni później policjant ze śródmiejskiego komisariatu, w czasie wolnym od służby, przebywał w centrum handlowym na terenie, którego doszło do rozboju. W trakcie zakupów zauważył młodego mężczyznę odpowiadającego rysopisem sprawcy przestępstwa. Powiadomił o tym fakcie dyżurnego komisariatu, który natychmiast skierował na miejsce patrol. Policjant jednocześnie nie tracił z oczu osoby podejrzewanej.

15-latek został zatrzymany. Początkowo młody mężczyzna podawał dane personalne innej osoby, czym próbował zmylić policjantów. Funkcjonariusze ujawnili przy nim skradzioną kilka dni temu bluzę oraz gaz obezwładniający. Młody mężczyzna usłyszał zarzut i w miniony piątek (23.03.2023) trafił ponownie do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Teraz jego sprawą zajmie się Sąd Rodzinny.

Materiał: sierż. Oskar Nowak / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 74 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Praca na wysokości
60PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Konstrukcje stalowe
Audyt środowiskowy
3000PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)