Dziś mamy 28 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2023

40. PZLA Mistrzostwa Polski. W pierwszym dniu zdobyte dwa medale

fot. pow.

fot. pow.

Bardzo dobrze w pierwszym dniu 40.PZLA Mistrzostwach #Polski w kategorii U23 zaprezentowali się zawodnicy LUKS START NAKŁO.

Srebrny medal w rzucie młotem 4kg wywalczyła Aleksandra Nowaczewska 02' z wynikiem 62,40m. Brązowy medal w biegu na 3000mpprz zdobyła Emilia Mikszuta 01' z wynikiem 10:08,56s. Obie zawodniczki wypełniły (Ola już wcześniej) minimum PZLA na 14 Mistrzostwa Europy U23, które w dniach od 13 do 16 lipca odbywać się będą w Espoo w Finlandii. Dziewiąte miejsce w konkursie rzutu młotem 7,26kg wywalczył Grzegorz Gil z wynikiem 38,48.

Wyjazd na zawody odbył się dzięki współpracy z Krajową Grupą Spożywczą S.A. oraz marką Polski Cukier.

MAteriał: Luks Start Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Samorządu Terytorialnego. Specjalna uchwała

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów #samorządowych z 1990 r., obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Policjanci uratowali myszołowa. Ptak został potrącony przez auto

Policjanci z wydziału ruchu drogowego #bydgoskiej komendy miejskiej uratowali myszołowa, który oszołomiony, prawdopodobnie po wcześniejszym potrąceniu przez auto, leżał na jezdni i ewidentnie potrzebował pomocy. Gdyby nie reakcja patrolu ptak zginąłby pod kołami nadjeżdżających samochodów.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)