Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

12 października 2021

Długo nie cieszyła się przywłaszczonym telefonem. Szybko została namierzona

fot. poglądowe - policja.gov.pl

fot. poglądowe - policja.gov.pl

Jednego dnia potrzebowali kryminalni z Nakła, by ustalić# personalia podejrzanej o przywłaszczenie telefonu komórkowego pozostawionego w jednym z biur obsługi na terenie miasta. Ocena zachowania 39-latki należy do sądu.

Mieszkaniec Nakła załatwiał sprawy w biurze obsługi jednej z instytucji i przez przypadek zostawił tam telefon komórkowy i różnego rodzaju dokumenty. Kiedy się zorientował i wrócił po swoje mienie, urządzenia już nie było, dlatego przywłaszczenie komórki wartej 600 złotych zgłosił nakielskim policjantom.

Sprawą zajęli się kryminalni, którzy potrzebowali tylko jednego dnia, by ustalić kto stoi za przywłaszczeniem. Mieszkanie wytypowanej przez śledczych 39-latki sprawdzono i wtedy okazało się, że podejrzenia mundurowych były słuszne. Urządzenie odzyskano i już trafiło ono w ręce prawowitego właściciela.

Zatrzymana nakielanka, jeszcze tego samego dnia, usłyszała zarzuty przywłaszczenia, a materiały zgromadzone w jej sprawie przez kryminalnych trafią do oceny sądu. Zgodnie z kodeksem karnym 39-latce grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (9)

  lamian, w dniu 12-10-2021 14:00:33 napisał:

  łapy obciac kryminalistce

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (8)

  Nakielanin, w dniu 12-10-2021 16:53:49 napisał:

  Asysta jakby morderstwo popełniła a na ulicach brak patroli zajęci przywłaszczeniem telefonu

  odpowiedz

  • 2 (2)

  te nakielanin, w dniu 13-10-2021 08:05:13 napisał:

  inaczej byś szczekał gdyby Tobie ktoś zwinął telefon...

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Khgd, w dniu 13-10-2021 09:26:52 napisał:

  Ciekawe czy dobra su..ka

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa hal
Smakowita 450g
2,99PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Pozytywne strony pandemii? Zaległości finansowe młodych znacznie mniejsze

Koronawirus, lockdowny i zdalna nauka podleczyły# finanse 18-24 latków. Jak wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, w czasie pandemii to właśnie zaległości młodych ubyło w największym stopniu na tle wszystkich grup wiekowych. Spadły o niemal 200 mln zł do 1 mld zł. Liczba niesolidnych dłużników zmniejszyła się o ponad 26 tys. osób. Pytanie, co dalej, czy uda się utrzymać ten trend biorąc pod uwagę, że życie wraca do względnej normy, a studia nie będą tak jak wcześniej niemal w pełni zdalne?

(czytaj więcej)