Dziś mamy 7 grudnia 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

29 września 2023

Dobra passa dobiegła końca. Wysoka porażka Czarnych

fot. archiwum

fot. archiwum

W 6. kolejce rozgrywek piłkarskich o mistrzostwo# B – klasy na boisku w Brzozie doszło do starcia niepokonanych zespołów w grupie III. Miejscowy KS odprawił z kwitkiem Czarnych Nakło.

Czarni Nakło bardzo dobrze rozpoczęli zmagania w rozgrywkach B – klasy pod batutą trenera Piotra Grudy. W pierwszych czterech meczach nie zdołali znaleźć pogromcy, a co warte odnotowania bardzo dobrze prezentowali się w defensywie. Pozwolili bowiem rywalom zdobyć zaledwie dwie bramki. W miniony weekend przeciwnikiem nakielskiego zespołu był Klub Sportowy z Brzozy, który w rundzie jesiennej spisywał się jeszcze lepiej. Poza kompletem zwycięstw prezentował również najlepszą ofensywę, jak i defensywę. Starcie obu niepokonanych zespołów zapowiadało się ciekawie, ale w gruncie rzeczy takie nie było. Gospodarze okazali się nie do zatrzymania i bez większych problemów sięgnęli po komplet oczek.

Dwie bramki w pierwszej połowie i dwie w drugiej rozstrzygnęły sprawę. Trener Gruda próbował wpłynąć na obraz gry, wpuszczał nowych piłkarzy, ale miejscowi udowodnili, że na ten moment są głównym kandydatem do awansu do A – klasy.

Piłkarze Czarnych z Brzozy wrócili w nie najlepszych humorach, a przy okazji popsuli sobie nieco radość z oficjalnych obchodów 100 – lecia nakielskiego klubu, które odbyły się tego samego dnia.

KS Brzoza – Czarni Nakło 0:4 (0:2)

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (4)

  nakło, w dniu 29-09-2023 17:50:01 napisał:

  Według Waszego wyniku KS Brzoza – Czarni Nakło 0:4 (0:2) to nakielanie wygrali mecz a wynik był KS Brzoza – Czarni Nakło 4:0 sprawdzajcie co piszecie!!!!

  odpowiedz

  • 0 (2)

  kibic, w dniu 29-09-2023 18:32:22 napisał:

  To komputer zawinił.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  beka z naklo24, w dniu 29-09-2023 20:28:12 napisał:

  Co za dziennikarze szok

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Z, w dniu 29-09-2023 21:32:53 napisał:

  Dziennikarze jak i ten klub gala śmiechu warta odznaczenia duplo y w 50 procentach dla osób które nic dla klubu nie zrobiły lecz przeciwnie uszkodziły klubowi dobrze ze nowy trenener nauczył ich trochę grać i wygrali pierwsze mecze bo rok temu to dopiero bylo Lecz cóż ważne się odznaczać i tyle

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Holi, w dniu 29-09-2023 21:43:04 napisał:

  Jutro chyba otwarcie stadionu w Nakle, ale podobno nie będzie można sobie przyjść i pobiegać po bieżni tartanowej

  odpowiedz

  • 1 (1)

  janek, w dniu 30-09-2023 14:24:55 napisał:

  jak zapłacisz to bedziesz mogl caly dzien biegac

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zadaj pytanie
20PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż zakończony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 30 listopada 2023 r. zakończył #realizację pilotażowego projektu Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż był realizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy i został uruchomiony w grudniu 2021 r. Koszt prac to 16,8 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Mikołajki z Mikołajem Kopernikiem. Spacer po fromborskich zabytkach

Nie tylko średniowieczny biskup z Miry czy zamieszkujący# Laponię św. Mikołaj obchodzą imieniny 6 grudnia. Do zacnego grona należy także najwybitniejszy polski astronom, którego 550. rocznicę urodzin świętowaliśmy w tym roku. Mikołaj Kopernik, bo o nim mowa, będzie bohaterem specjalnego programu TVP Nauka zrealizowanego we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Emisja już 6 grudnia o godz. 21:00. W programie m.in. poszukiwanie śladów astronoma we Fromborku, informacje o programie „Laboratoria Przyszłości” oraz Akademii Kopernikańskiej, a także podsumowanie obchodów Roku Kopernika.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)