Dziś mamy 30 czerwca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

23 maja 2022

Festiwale wracają po pandemicznej przerwie. Zobacz szczegóły!

fot. pow.

fot. pow.

Po dwuletniej przerwie Stowarzyszenie na# Rzecz Rozwoju Olszewki i Lubaszcza wraz z Niepubliczną Szkołą Podstawową w Olszewce im. Józefa Blechacza i Fundacją "W Kuźni", zapraszają młodych adeptów śpiewu do udziału w festiwalowych zmaganiach.

8 czerwca 2022 r. odbędzie się XIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej, dofinansowany przez Powiat Nakielski.

10 czerwca 2022 r. odbędzie się XII Międzydekanalny Festiwal Piosenki Religijnej "Śpiewaj Panu", dofinansowany przez Gminę Nakło nad Notecią oraz Powiat Nakielski. Partnerami tego festiwalu są Parafia pw. Św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią oraz Nakielski Ośrodek Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego.

Szczegóły znaleźć można na stronie stowarzyszenieolszewka.pl w zakładce festiwale.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału.

Materiał:  - Stowarzyszenie na Rzecz Rozowju Olszewki i Lubaszcza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)