Dziś mamy 5 grudnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

23 września 2020

Kolorowy Dzień Przedszkolaka. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy

fot. Renata Szymańska

fot. Renata Szymańska

20 września to dzień ważny dla wszystkich# przedszkolaków w całej Polsce, ponieważ w tym dniu przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w poniedziałek 21 września. Każda grupa miała ubrania w innym kolorze.” Biedronki były czerwone, „Słoneczka”-żółte, „Jeżyki „- brązowo-pomaranczowe, a „Skrzaty”-zielone.Tego dnia, dzieci z najstarszej grupy otrzymały bilet wstępu na Święto Przedszkolaka i miały do wykonania różne zadania: ozdabianie otrzymanych balonów, kolorowanie bajkowych smoków, konkursy oraz tańce przy muzyce. Najmłodsi zaś ozdabiali słońce dłońmi , malowali żółte owoce i kwiaty, robili znak rozpoznawczy w postaci odcisku dłoni na kartce oraz bawili się z kolorem czerwonym. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej . Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy, naklejki oraz pyszne słodycze.

Materiał: Renata Szymańska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 32 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)