Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 maja 2023

Mieszkańcy DPS w Górce Klasztornej. Miłe wspomnienia i pamiątkowy dyplom

fot. DPS Nakło

fot. DPS Nakło

W piątek 26 maja br. Mieszkańcy Domu uczestniczyli w Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości #Religijnej Osób Niepełnosprawnych "Spotkanie u Matki", który odbył się w Górce Klasztornej.

Podczas spotkania 10 zespołów na żywo zaprezentowało przygotowane utwory zgromadzonej publiczności. Ponadto na scenie wystąpił gość specjalny: polski wokalista, gitarzysta, klawiszowiec, kompozytor i autor tekstów - Henryk Czich, który jest współzałożycielem zespołu muzycznego Universe.

Wszyscy zadowoleni wróciliśmy do Domu przywożąc miłe wspomnienia oraz pamiątkowy dyplom.

Materiał: Magda Pasieka / DPS Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)