Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Mistrzostwa Tenisa Stołowego w Paterku. Wysoka frekwencja i miła atmosfera

fot. Szymon Palicki / Sławomir Biernacki

fot. Szymon Palicki / Sławomir Biernacki

4 grudnia 2023 roku to dzień, który wyłonił zwycięzców #w kategorii JUNIOR Mistrzostw Tenisa Stołowego UKS WDK Paterek w roku 2023.

Po zaciętej walce, miejsca na podium wywalczyli:

I. Marcelina

II. Oliwier

III. Liliana

Wielkie gratulacje dla najlepszych jak również dla każdego, kto stanął do rywalizacji - Wszyscy jesteście zwycięzcami !!!

Cieszy nas wysoka frekwencja w zawodach oraz bardzo dobra atmosfera wśród młodych ludzi. Sport wywołuje wiele skrajnych emocji, zwaszcza wśród młodzieży. Ku naszemu zadowoleniu nie odnotowaliśmy żadnego przypadku agresji wywołanej porażką ani problemów z zaakceptowaniem przegranej, co jak wiadomo bywa niekiedy trudne.

Organizatorzy zwracali szczególną uwagę na zasady fair-play oraz bezpieczną organizację zawodów.

Dziękujemy obecnym na zawodach rodzicom, którzy aktywnie pomagali w sprawnym przeprowadzeniu naszej imprezy sportowej.

Mistrzostwa udało się rozergać systemem każdy z każdym.

Uczestnicy rozegrali łącznie 45 pojedynków singlowych - każdy rozegrał po 9 indywidualnych meczy a to już jest spory wysiłek.

Cele turnieju, jakimi była popularyzacja dyscypliny tenisa stolowego, zdrowa rywalizacja oraz aktywny tryb życia, zostały osiągnięte.

Motorem całego wydarzenia był trener naszych klubowych wychowanków Szymon Palicki - najbardziej zaangażowany w pracę z młodzieżą za to wszystko Szymon wielkie dzięki dla Ciebie w imieniu naszych juniorów oraz od Klubu!!!

Organizatorem turnieju był UKS WDK Paterek.

Działalność naszego klubu wspierana jest przez Gminę Nakło nad Notecią

Materiał: Sławomir Biernacki

Oceń artykuł: 20 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    POLSKI BANDYTA 777, w dniu 06-12-2023 21:51:44 napisał:

    ktoś sie udławił kulą, znacie mirasa bo sprawe mam

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z HACCP
59PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Budowa hal
Konstrukcje stalowe
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)