Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

16 grudnia 2021

Najmłodsi w konkursie recytatorskim. Iga Golec z wyróżnieniem

fot. pow.

fot. pow.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w# Bydgoszczy ogłosiła wojewódzki konkurs recytatorski "Wiersze i wierszyki Juliana Tuwima", w którym 3 dzieci z nakielskiego przedszkola Słoneczko wzięło udział.

Konkurs miał dwa etapy, podczas 1 etapu odbyły się eliminacje w grupach przedszkolnych i nauczyciel wytypował najlepszego uczestnika. Drugi etap to wysłanie nagrania wyłonionych finalistów w pierwszym etapie. Iga Golec lat 6 uczęszczająca do grupy Tęczowe Chmurki otrzymała wyróżnienie. Ogromne gratulacje i podziękowania dla rodziców za zaangażowanie. Życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: A. Morszczynin - Niepubliczne przedszkole Słoneczko w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)