Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

23 października 2021

Najserdeczniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu

fot. powierzone

fot. powierzone

Dla Teresy i Piotra# Kaniewskich z okazji 45. rocznicy ślubu.

Od zawsze razem. Z miłości razem.
Radość - razem, cierpienie - razem.
Łzy wzajemnie ocierane, szczęście po równo dzielone...
"Bo nie w tym rzecz, żeby życie długo trwało,
ale żeby sobą, choć przez chwilę, zachwycało..."
Kochani Rodzice !
Przez 45 lat małżeńskiego życia uzbieraliście bukiet zachwytów i trosk. Nadal nieście go wspólnie - pachnącego Miłością - mimo wszystko i ponad wszystko.

Gratulujemy i podziwiamy, kochamy - Wasze dzieci z rodzinami.

Oceń artykuł: 94 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)