Dziś mamy 28 marca 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

18 marca 2023

Nowy rok, nowi artyści. Wernisaż Aliny Gordon

fot. BG

fot. BG

W Nakielskim Ośrodku Kultury w ramach Galerii 4 odbył się wernisaż Aliny Gordon. Było to pierwsze# tego typu wydarzenie, a w kolejnych miesiącach swoje prace wystawią również inni artyści.

Alina Gordon była pierwszym z czterech artystów z naszego regionu, którzy w ramach Galerii 4 wystawią swoje prace w Nakielskim Ośrodku Kultury. Pochodząca z Szubina malarka przedstawiła swoje prace z okresu ostatnich dwóch lat. Dominowały w nich farby olejne, a jak sama artystka podkreślała przedstawione dzieła były bardzo indywidualne, a więc i osobiste – rzeczywistość przenika się z artystyczną wizją, tworząc wielobarwny świat oparty na emocjach, doznaniach i wątpliwościach.

W czerwcu odbędzie się kolejna wystawa. Tym razem swoje dzieła, a właściwie rękodzieła przedstawi Krystyna Brzóska.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Wojciech, w dniu 20-03-2023 07:32:52 napisał:

    Słaba wystawa. Nie tak się robi wernisaż . Coraz gorzej

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Metryczka dziecka A4
20PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)