Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 stycznia 2022

Pobicie mężczyzny w Szubinie. Sprawca usłyszał już zarzuty

fot. pow.

fot. pow.

Policjanci z komisariatu w Szubinie ustalili personalia podejrzanego o# spowodowanie uszczerbku na zdrowiu mieszkańca miasta i groźby. 45-latek już usłyszał zarzuty, a po analizie materiałów zgromadzonych przez śledczych, sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

Informację o tym, że mieszkaniec Szubina prawdopodobnie został pobity, policjanci z miejscowego komisariatu otrzymali kilka dni temu. Okoliczności zdarzenia były niejasne i dopiero po kilku dniach wytężonej pracy, śledczy ustalili jego szczegóły.

Okazało się, że do powstania obrażeń u pokrzywdzonego przyczynił się mieszkaniec miasta, który wtargnął do pomieszczenia, gdzie ten przebywał i zaczął go bez powodu bić, czym spowodował u mężczyzny znaczne obrażenia głowy. Po całym zajściu pokrzywdzony został znaleziony na terenie miasta, a wezwane na miejsce służby medyczne przetransportowały go do szpitala.

Śledczy szybko wytypowali podejrzanego 45-latka i kilka dni po zdarzeniu zatrzymali go na terenie miasta. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał on zarzuty spowodowania naruszenia czynności narządu ciała pokrzywdzonego, a także gróźb. Materiały zgromadzone przez kryminalnych trafiły do oceny sądu, który zdecydował o aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące.

Mieszkańcowi Szubina grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle 

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (11)

  Merry , w dniu 26-01-2022 12:36:46 napisał:

  Nie tylko tego człowieka pobił, wielu innych też tylko nikt nic nie mówi bo wszyscy zastraszeni przez niego .Recydywista który chodził bez karnie i robił co chciał. Powinien zgnić za kratami .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (6)

  Kamil, w dniu 26-01-2022 14:33:42 napisał:

  Kto to taki pokazać twarz

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Loczek, w dniu 26-01-2022 15:41:38 napisał:

  Policja piersze co to powinna przesłuchać bezdomnych bo i on też ich pobił. Palce maczał też gdzie już człowiek umarł Dareczek lubił bić bezbronnych gonić z nożem itp

  odpowiedz

  • 4 (10)

  Kapitan, w dniu 26-01-2022 18:14:37 napisał:

  5 lat to dla ciebie za mało, takie gnidy jak ty powinno się utylizować

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Xxx, w dniu 26-01-2022 21:26:03 napisał:

  Pokrzywdzeni przez tego o to Pana powinni się zgłosić na Policję , aby zapłacił za to co robił i już więcej nie krzywdził nikogo innego.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Schab b/k
14,44PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)