Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 maja 2024

"Pokazał się z kapitalnej strony". Kacper Gieryk na wysokim miejscu

fot. Tomasz Śmietana

fot. Tomasz Śmietana

Jeden z najważniejszych momentów w pierwszej połowie sezonu za nami#. ORLEN Wyścig Narodów / ORLEN Nations Grand Prix przechodzi do historii, a więc nastał czas na podsumowanie tych zmagań!

Czołówka światowego peletonu do lat 23, 5 wymagających etapów o łącznym dystansie prawie 700 kilometrów, początek 15 maja w Prostějov’ie z metą w malowniczych terenach Arłamowa w hotelu Arłamów 19 maja.

Z kapitalnej strony podczas całego wyścigu pokazał się Kacper Gieryk, pokazując się gdziekolwiek się da. Kacper uczestniczył w głównych ucieczkach podczas 2 i 5 etapu, w których dzielnie walczył na premiach górskich, przez co w klasyfikacji generalnej KOM zajął wysokie 4 miejsce! Reszta drużyny (w składzie: Marcinkowski, Centka, Łapsa, Dereń, Ptak) również pokazała się z dobrej strony. Chłopaki starali się wykorzystywać każdą możliwą okazję na dobry rezultat!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i gorące kibicowanie do samego końca!!!

Źródło: TC Chrobry SCOTT Głogów

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Nakielanin, w dniu 24-05-2024 11:56:34 napisał:

  Brawo Kacper! Tak trzymaj! Do zobaczenia w terenie;-)

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kibic sportowy, w dniu 24-05-2024 17:35:10 napisał:

  Super i gratulacje..oby kariera szła mocno do przodu.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Budowa hal
Zadaj pytanie
40PLN
Konstrukcje stalowe
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)