Dziś mamy 20 maja 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 marca 2024

"Pragniemy odzyskać własny kąt i spokój". Zbiórka po pożarze

fot. szczytny-cel.pl

fot. szczytny-cel.pl

Po pożarze domu, do którego doszło niedawno w miejscowości# Drogosław poszkodowana rodzina znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Uruchomiono specjalną zbiórkę na odbudowę zniszczonego budynku.

Ogień strawił poddasze budynku 19 marca. Pisaliśmy o tym tutaj. W akcji gaśniczej uczestniczyło siedem zastępów straży pożarnej. Spaleniu uległo wyposażenie pokoju i więźba dachowa. W serwisie "szczytny cel" rodzina poszkodowana w pożarze apeluje o pomoc.

- Nasza rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej, dlatego liczyć się będzie dla nas każda forma wsparcia oraz każde udostępnienie naszej prośby. Prośby o pomoc w odbudowie naszego domu - apelują poszkodowani. - Budynek wymaga częściowej wymiany dachu, kapitalnego remontu pomieszczeń mieszkalnych oraz zakupy podstawowego wyposażenia. To wszystko będzie wiązało się z ogromnymi wydatkami. A nasza rodzina niestety nie posiada wystarczających środków, by pokryć te koszty. Jednak całym sercem pragniemy odzyskać swój własny kąt, pragniemy odzyskać spokój i bezpieczeństwo. Wierzymy, że z pomocą szlachetnych osób uda nam się to marzenie zrealizować - dodają.

Link do zbiórki jest dostępny tutaj.

Oceń artykuł: 11 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie z HACCP
59PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)