Dziś mamy 10 kwietnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

17 lutego 2020

Przedszkolaki kultywowały tradycje walentynkowe. Były tańce i zabawy

fot.

fot. "Wesoła Piątka"

W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego, nikt nie może się dziś #złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości…

Pod takim hasłem w Przedszkolu „Wesoła Piątka” w Nakle obchodzono Walentynki, dodatkowo dla uczczenia tego dnia wszystkie dzieci ubrały się na czerwono.

W trakcie dnia przedszkolaki kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu, poznały tradycje walentynkowe, jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie. Nie zabrakło wspólnych zabaw, tańców oraz walentynkowego quizu. Na koniec dnia każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek.

Mamy nadzieję, że dzieci zapamiętają ten szczególny dzień oraz to, że warto jest okazywać sympatię i miłość każdego dnia nie tylko w Walentynki.

Materiał: Dominika Turek, Przedszkole "Wesoła Piątka"

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemie na przestrzeni wieków . O chorobach, których już nie pamiętamy

W marcu Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię wirusa SARS-CoV-2. Dla #współczesnego społeczeństwa to nowa sytuacja, jednak ludzie na przestrzeni wieków znacznie częściej doświadczali plagi chorób zakaźnych. Ratunek niósł postęp medycyny - w szczególności rozwój wakcynologii. Dziś znów czekamy na szczepionkę, dzięki której uda się opanować pandemię.

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Prosty przepis na zaskakującą, słodką dekorację. Wykonasz ją razem z dziećmi

Zamieszczamy prosty przepis na zaskakującą, słodką dekorację i dodatek do #świątecznego śniadania – Wielkanocne ryżowe jajeczka. Ich wykonanie będzie z pewnością świetną zabawą dla dzieci!

(czytaj więcej)
0

„Różowy Księżyc” zagościł na niebie. Największa pełnia w roku

W ciągu ostatniej nocy Księżyc wyglądał zjawiskowo. Na niebie mogliśmy #obserwować Różową Pełnią. Macie zdjęcia? Przyślijcie na kontakt@powiat24.pl

(czytaj więcej)