Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

23 listopada 2022

Rehabilitacja przy muzyce. Seniorzy świetnie się bawili

fot. MM

fot. MM

23 listopada w nakielskiej kawiarni „Cechowa”, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa odbyło się# tradycyjne spotkanie andrzejkowe nakielskiego Koła Emerytów i Rencistów.

Przybyłych na wydarzenie gości powitała przewodnicząca Koła Emerytów i Rencistów w Nakle Barbara Kunert. Kilkadziesiąt osób bawiło się tego dnia aż do godziny 21:00, a seniorzy niechętnie schodzili z parkietu. W chwilach przerwy zabawa kontynuowana była przy stołach, gdzie na seniorów czekał poczęstunek.

Tego dnia zaśpiewano również tradycyjne „Sto Lat” trzem parom, które w roku 2022 obchodziły 55–lecie pożycia małżeńskiego. Była to niezwykle emocjonująca chwila dla Państwa Reginy i Jana Kaczmarków, Marii i Witolda Żołeckich oraz Marianny i Andrzeja Tomaszów.

Oceń artykuł: 13 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 4 (4)

    Super , w dniu 24-11-2022 13:19:03 napisał:

    No i gitara. Super zabawa i gratulacje dla Jubilatów.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Budowa magazynów
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)