Dziś mamy 11 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 sierpnia 2023

Stefan Grzegorek na turnieju tenisa. Nakielanin stanął na podium

fot. pow.

fot. pow.

Reprezentant Gmina Nakło nad Notecią Stefan Grzegorek# uczestniczył w XXXIX Mistrzostwach Polski TOP w Tenisie Ziemnym seniorów w kategorii 65+, które odbyły się w dniach 11-16. 08.2023 r. w Gdyni.

W grze pojedynczej Stefan Grzegorek tym razem w turnieju dotarł do półfinału, gdzie musiał uznać wyższość swojego przeciwnika Ignacego Urbańskiego przegrywając 3:6, 1:6 tym samym w końcowej klasyfikacji turnieju zajął 3. miejsce.

W grze podwójnej para Stefan Grzegorek/Marek Gutjar dotarli do finału gdzie przegrali z parą Waldemar Lemański/Ignacy Urbański 4:6, 4:6 w ostatecznej klasyfikacji zajmując 2. miejsce.

Po raz pierwszy Gmina Nakło nad Notecią w kategorii 50+ reprezentowała para mieszana Mariola Knioła/Stefan Grzegorek. Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Materiał: Weronika Marzyńska - Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Sprawdzono zabawki dźwiękowe. Czy wszystkie są bezpieczne?

Sprawdziliśmy bezpieczeństwo 50 zabawek dźwiękowych oraz #41 interaktywnych dla dzieci do lat 3 – m.in. poziom wydawanego dźwięku, małe części, właściwości mechaniczne i fizyczne, oznakowanie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola produktów oferowanych luzem. Nieprawidowości w 83 sklepach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych #(IJHARS) przedstawia wyniki przeprowadzonej w II kwartale 2023 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej oferowanych luzem: mięs, przetworów mięsnych (kiełbas i wędzonek) oraz serów żółtych.

(czytaj więcej)
0

Programowanie to świetna zabawa. Jak rozpocząć naukę kodowania?

Szukasz mądrej rozrywki na długie jesienne wieczory dla siebie i swoich dzieci? Zacznijcie #programować! Niezależnie od tego, ile macie lat, na naukę kodowania nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Podpowiadamy, jak zacząć.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)