Dziś mamy 28 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

17 sierpnia 2023

Stefan Grzegorek na turnieju tenisa. Nakielanin stanął na podium

fot. pow.

fot. pow.

Reprezentant Gmina Nakło nad Notecią Stefan Grzegorek# uczestniczył w XXXIX Mistrzostwach Polski TOP w Tenisie Ziemnym seniorów w kategorii 65+, które odbyły się w dniach 11-16. 08.2023 r. w Gdyni.

W grze pojedynczej Stefan Grzegorek tym razem w turnieju dotarł do półfinału, gdzie musiał uznać wyższość swojego przeciwnika Ignacego Urbańskiego przegrywając 3:6, 1:6 tym samym w końcowej klasyfikacji turnieju zajął 3. miejsce.

W grze podwójnej para Stefan Grzegorek/Marek Gutjar dotarli do finału gdzie przegrali z parą Waldemar Lemański/Ignacy Urbański 4:6, 4:6 w ostatecznej klasyfikacji zajmując 2. miejsce.

Po raz pierwszy Gmina Nakło nad Notecią w kategorii 50+ reprezentowała para mieszana Mariola Knioła/Stefan Grzegorek. Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Materiał: Weronika Marzyńska - Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Samorządu Terytorialnego. Specjalna uchwała

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów #samorządowych z 1990 r., obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Policjanci uratowali myszołowa. Ptak został potrącony przez auto

Policjanci z wydziału ruchu drogowego #bydgoskiej komendy miejskiej uratowali myszołowa, który oszołomiony, prawdopodobnie po wcześniejszym potrąceniu przez auto, leżał na jezdni i ewidentnie potrzebował pomocy. Gdyby nie reakcja patrolu ptak zginąłby pod kołami nadjeżdżających samochodów.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)