Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2022

Świecące prezenty dla policjantów. Pomogą w działaniach profilaktycznych

fot. powierzone

fot. powierzone

100 kamizelek odblaskowych i 250 opasek otrzymali nakielscy policjanci ze Starostwa Powiatowego. Świecące elementy będą wykorzystywane# podczas działań profilaktycznych prowadzonych przez mundurowych na terenie powiatu.

Nakielskie Starostwo Powiatowe zakupiło kamizelki odblaskowe oraz opaski z przeznaczeniem na wykorzystanie ich przez policjantów z nakielskiej komendy powiatowej podczas działań profilaktycznych.

Świecące prezenty przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Rafała Makarewicza Starosta Nakielski p. Tadeusz Sobol, wczoraj (6.12.22), podczas posiedzenia komisji bezpieczeństwa i porządku.

Noszenie odblasków zawsze zwiększa widoczność pieszego, czy rowerzysty, tym samym poprawiając ich bezpieczeństwo. Taka właśnie myśl przyświecać będzie policjantom, którzy niebawem przekazywać będą otrzymane odblaski dzieciom podczas działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 40

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)