Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 stycznia 2022

Sztab w Nakle już prawie gotowy do finału. Przypominamy, co zaplanowano

fot. WOŚP Nakło

fot. WOŚP Nakło

Nakielski sztab WOŚP przygotował wiele atrakcji na# tegoroczny finał.

W sali widowiskowo-kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury występy rozpoczną się o godzinie 16.30. Tego dnia na scenie pojawią się m.in.: chór Soli Deo, Monika Łabisz, czy też ZPiT Młoda Krajna. Na scenie między występami odbędą się licytacje. Przewidziano też atrakcje dla najmłodszych w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy! Więcej informacji na plakacie. 

Oceń artykuł: 2022 2018

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • -32 (102)

  obserwator, w dniu 28-01-2022 13:02:14 napisał:

  Wstyd, za tych wszystkich co dają się nabierać naciągaczowi co głośno krzyczy, że zastępuje Ministerstwo Zdrowia a ci co go reklamują w całej Polsce reklamują go za darmo!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -30 (104)

  nakielak, w dniu 28-01-2022 13:05:42 napisał:

  Co jakiś czas jest zbiórka na zagraniczną operację dla potrzebującego dziecka. Wszyscy dobrego serca wpłacają oprócz Owsiaka. Dlaczego?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (3)
  • -23 (61)

  Janusz, w dniu 29-01-2022 06:39:20 napisał:

  Zapraszamy na imprezę to nic że mamy najwięcej zgonów od drugiej wojny światowej grunt by motłoch się bawił a śmierć tak jak covida nie istnieją.brawo dla organizatorów!uuu teraz czekam na wypowiedzi znawców tematu....po zawodówce.

  odpowiedz

  • -2 (12)

  wojtek, w dniu 29-01-2022 12:27:26 napisał:

  wośp moim zdaniem duże zainteresowane tylko pogoda i wiatr tak nie wiał. co roku wspomagam 1 zł lub 2 zł serduszko.teraz w tvn.vicky gabor we włocławku gwiazda na czasie jak eska radio hity na czasie będzie dobrze myślmy pozytywnie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)