Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2023

To było zacięte i emocjonujące starcie. Mecz zakończył się remisem

fot. MM

fot. MM

W piątek, 08 grudnia 2023 roku, Wiejski Dom Kultury #w Paterku stał się świadkiem emocjonującego starcia w ramach 8. kolejki I rundy mistrzostw III ligi mężczyzn w sezonie 2023/2024.

Zmierzyły się drużyny UKS WDK PATEREK oraz EMDEK Bydgoszcz, obie dążące do osiągnięcia sukcesu w tej prestiżowej lidze. W składzie trzecioligowców z Paterka wystąpili zawodnicy: Mariusz Prymula, Paweł Pałubicki, Wiktor Belter oraz Karol Belter. Starcie obu drużyn było niezwykle zacięte, a atmosfera na Wiejskim Domu Kultury wrzała od emocji. Mecz zakończył się remisem, co tylko podkreślało wyrównany poziom sportowy prezentowany przez obie ekipy.

Zgromadzeni widzowie mogli śledzić pojedynki na najwyższym poziomie, co sprawiło, że Wiejski Dom Kultury zamienił się w arenę zmagania nie tylko sportowego, lecz również ducha rywalizacji i pasji. Punktacja zawodników z Paterka była równie interesująca, co sama rywalizacja. Mariusz Prymula zdobył imponujące 2,5 punktu, pokazując wysoką formę i skuteczność. Karol Belter nie ustępował kolegom, zapisując na swoim koncie 2 punkty. Paweł Pałubicki i Wiktor Belter również wnieśli swoje cenne punkty, zdobywając odpowiednio 1,5 i 1 punkt. Trenerzy oraz zawodnicy obu drużyn z pewnością mają powody do dumy po tak wyrównanym spotkaniu. Wspólna praca, poświęcenie i determinacja, jakie prezentują, są nie tylko powodem do zadowolenia dla kibiców, ale również inspiracją dla młodych adeptów tenisa stołowego.

Mecz pomiędzy UKS WDK PATEREK a EMDEK Bydgoszcz udowodnił, że trzecia liga mężczyzn w sezonie 2023/2024 przyniesie wiele niezapomnianych chwil i zaciętych pojedynków. Kibice z pewnością już teraz z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania i emocje, jakie przyniesie ta pasjonująca rywalizacja.

III Liga KPOZTS UKS WDK PATEREK 7 - 7 EMDEK Bydgoszcz

Materiał: Kamil Małysa

Oceń artykuł: 17 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    krajan, w dniu 09-12-2023 14:19:27 napisał:

    Gratulacje dla pozytywnie zakręconych tenisem stołowym,w Nakle nie ma stałych rozgrywek w fingponga dla dzieci i mlodzieży,za nało sal,hal a Paterek gra w III lidze,gratulacje.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Konstrukcje stalowe
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)