Dziś mamy 20 maja 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 kwietnia 2024

"Z pasji do sportu gramy dla Marcina". Zbiórka na leczenie policjanta

fot. KPP Żnin

fot. KPP Żnin

W najbliższą sobotę# (20.04.2024), w hali sportowej I Liceum# Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Żninie, odbędzie się turniej charytatywny piłki siatkowej pod hasłem „Z pasji do sportu gramy dla Marcina”. Nadrzędny celem jest zbiórka funduszy niezbędnych dla dalszego leczenia i rehabilitacji naszego Kolegi policjanta Marcina Przewłoki, zorganizowana przez komitet społeczny. Wydarzenie swym patronatem objął m.in. Komendant Powiatowy Policji w Żninie.

Marcin Przewłoka jest policjantem Komendy Powiatowej Policji w Żninie z długoletnim stażem, pracujący z niezwykłym pasją i zaangażowaniem. Poza pracą, jego wielką pasją od lat jest siatkówka. Z powodzeniem uprawiał właśnie tę dyscyplinę, nie tylko na lokalnym podwórku. Razem z innym policjantem żnińskiej komendy Łukaszem Szpurką, który jest jednym z inicjatorów sobotniego turnieju, trafili przed laty do II-ligowego LUKS-u Wilki Wilczyn, będąc jednymi z czołowych zawodników.

W czerwcu ubiegłego roku, kilka dni po swoich 45. urodzinach, Marcin trafił z silnym bólem głowy do szpitala. Przez ostatnie miesiące nasz Kolega przeszedł kilkanaście operacji, nieprzerwanie walczy o powrót do zdrowia. Przez cały czas hospitalizacji, jak i ostatnio, kiedy przebywa już w domu, nie poddaje się powikłaniom choroby. Obecnie wymaga całodobowej opieki i pomocy we wszystkich czynnościach.

W najbliższą sobotę (20.04.2024) o godzinie 9.45 odbędzie się charytatywny turniej piłki siatkowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, pod hasłem „Z pasji do sportu gramy dla Marcina”, w którym będzie rywalizować sześć zespołów. Inicjatywę wsparł także Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz władze powiatu żnińskiego i gminy Żnin.

Poza częścią sportową sobotniego wydarzenia, w trakcie którego odbędzie się zbiórka funduszy na rehabilitację i leczenie Marcina, zorganizowana przez komitet społeczny, na odwiedzających czekać będą także inne atrakcje m.in. pokaz służb, w tym sprzętu policyjnego.

Źródło: KPP Żnin

Oceń artykuł: 18 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Budowa hal
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)