Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

25 listopada 2022

Zmiana terminu rozpoczęcia NHLPN. Rozgrywki od 4 grudnia

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

W dniach 19-20.11.2022 r. była zaplanowana ostatnia kolejka seniorska A klasy, która ze względu na złe warunki atmosferyczne została odwołana.

W dniu wczorajszym, na posiedzeniu Komisji Gier i Ewidencji K-PZPN, został obligatoryjnie wyznaczony nowy termin rozegrania odwołanych spotkań - tj. 26-27.11.2022 r.

Zawodnicy grający w zespołach A klasowych są również zawodnikami biorącymi udział w NHLPN sezon 2022/2023, a ich zespoły nie są gospodarzami zaplanowanych na ten weekend spotkań, stąd muszą dostosować się do zaproponowanych terminów. Już wiemy, że mecze odbędą się 27.11.2022 r., czyli w dniu, w którym miała rozpocząć się nasza liga.

W związku z tym podjęliśmy decyzję o odwołaniu I kolejki NHLPN z dnia 27.11.2022 r. i rozpoczęciu rozgrywek od niedzieli 04.12.2022 r.

Materiał: Maciej Łuczak / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)