Dziś mamy 22 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 lutego 2024

100 tys. zł na przebudowę pomostu. Umowa podpisana

fot. Starostwo Powiatowe

fot. Starostwo Powiatowe

Dzisiaj starosta nakielski Tadeusz Sobol wraz z wicestarostą# nakielskim Tomaszem Miłowskim w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu podpisali umowę o dofinansowanie w wysokości ponad 100 tysięcy złotych na przebudowę istniejącego pomostu na Przystani Powiat Nakielski w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Umowa została podpisana z wicewojewodą kujawsko-pomorskim Dariuszem Kurzawą. Obecna była również dyrektorka Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich Pani Elżbieta Siemiątkowska.

Zadanie, które otrzymało dofinansowanie to przebudowa istniejącego pomostu na Przystani Powiat Nakielski. Przebudowany pomost poprawi estetykę miejscowości, stworzy warunki do bezpiecznego, aktywnego i miłego spędzania czasu wolnego nad Notecią całych rodzin - mieszkańców i turystów. Swoim wyglądem, formą wkomponuje się do warunków otoczenia. Zmodernizowana baza rekreacyjno-turystyczna w postaci przebudowanego pomostu przyczyni się do wzrostu atrakcyjności turystycznej nie tylko Nakła nad Notecią, ale także całego powiatu.

Materiał: Magdalena Stepka - Wydział Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 42

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)