Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 maja 2024
Wiadomości z regionu

Auto uderzyło w rowerzystkę. 12-latka trafiła do szpitala

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

W piątek 17 maja br., przed godziną 15 na drodze wojewódzkiej #nr 189 trasa Więcbork – Sypniewo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzysty.

W miejscowości Zakrzewska Osada w gminie Więcbork doszło do zderzenia samochodu osobowego marki VW z 12-letnią rowerzystką. Wskutek zderzenia poszkodowana 12-latka została zabrana przez przybyły na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – Ratownik2 do szpitala w Bydgoszczy. Na czas akcji droga wojewódzka była całkowicie zablokowana. Na miejscu oprócz śmigłowca pracował także patrol Policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Na chwilę obecną nie są znane okoliczności tego zdarzenia.

Materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 8 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)