Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

15 listopada 2022

Bajkowa przygoda. Przedszkolaki poradziły sobie doskonale

fot. powierzone

fot. powierzone

Miejsce, w którym można spotkać najwięcej bajkowych bohaterów, to niezaprzeczalnie Biblioteka Dziecięca.# Bardzo dobrze wiedzą o tym Misiaki, Jeżyki i Żaby z Przedszkola Wesoła Piątka.

Na przedszkolaków czekał Bajkowy Piesek, Czarownica i Królowa Bajek. Każdy bohater miał dla dzieci zadania do wykonania. Układanie puzzli, odgadywanie zagadek, naśladowanie bajkowych postaci, tańce połamańce, oddzielanie grochu od fasoli, a także dopasowanie rekwizytów do danej bajki… Wszystko zostało wykonane jak należy. Czarownica, która narobiła bałaganu dostała od dzieci w nos, a Królowa z radości, że wszystkie bajki wróciły na swoje miejsce, poczęstowała milusińskich pierniczkami i cukiereczkami z chatki Jasia i Małgosi. Na koniec przedszkolaki miały do wykonania karty pracy, z czym również poradziły sobie bardzo dobrze. To była bajkowa przygoda. Królowa Bajek jest bardzo dumna z Misiaczków, Jeżyków i Żabek.

Materiał: Anna Splitt / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)