Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

15 listopada 2022

Bajkowa przygoda. Przedszkolaki poradziły sobie doskonale

fot. powierzone

fot. powierzone

Miejsce, w którym można spotkać najwięcej bajkowych bohaterów, to niezaprzeczalnie Biblioteka Dziecięca.# Bardzo dobrze wiedzą o tym Misiaki, Jeżyki i Żaby z Przedszkola Wesoła Piątka.

Na przedszkolaków czekał Bajkowy Piesek, Czarownica i Królowa Bajek. Każdy bohater miał dla dzieci zadania do wykonania. Układanie puzzli, odgadywanie zagadek, naśladowanie bajkowych postaci, tańce połamańce, oddzielanie grochu od fasoli, a także dopasowanie rekwizytów do danej bajki… Wszystko zostało wykonane jak należy. Czarownica, która narobiła bałaganu dostała od dzieci w nos, a Królowa z radości, że wszystkie bajki wróciły na swoje miejsce, poczęstowała milusińskich pierniczkami i cukiereczkami z chatki Jasia i Małgosi. Na koniec przedszkolaki miały do wykonania karty pracy, z czym również poradziły sobie bardzo dobrze. To była bajkowa przygoda. Królowa Bajek jest bardzo dumna z Misiaczków, Jeżyków i Żabek.

Materiał: Anna Splitt / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)