Dziś mamy 22 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 lutego 2023

Bezpłatne szkolenia komputerowe dla dorosłych. Trwają zapisy

fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

Tworzenie prezentacji multimedialnych, obsługa skrzynki mailowej, edycja tekstów, wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji# i pracy biurowej, a także tworzenie stron internetowych - to tylko niektóre z umiejętności, które można nabyć na kursach organizowanych przez marszałkowską Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego.

- Zdobywanie nowych umiejętności to inwestycja we własną przyszłość. Samorząd województwa przykłada dużą wagę do jakości kształcenia i czyni wiele, by umożliwić mieszkańcom naszego regionu, chcącym podnosić kluczowe kompetencje, odpowiednie warunki do wykorzystania ich potencjału. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych szkoleniach komputerowych – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Aktualnie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach pozwalających uzyskać Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ECDL), w programie zajęć m.in. podstawy korzystania z komputera i internetu, obsługa poczty e-mail i programy pakietu Microsoft Office. Kurs trwa 96 godzin.

Rekrutację na szkolenia przygotowujące do egzaminu ECDL prowadzi partner projektu - firma „SEKA” SA - tel. 52 522 57 50, kom. +48 504 471 873.

Wiosną i latem planowane są także szkolenia przeznaczone dla nauczycieli z zakresu „Technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy dydaktycznej”, a także „Programy biurowe w administracji” oraz „Programowanie serwisów www”.

Projekt „Certyfikowane szkolenia komputerowe dla osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego” skierowany jest do osób od 25 do 67 roku życia, które mieszkają, pracują lub uczą się na terenie naszego regionu. Z udziału wyłączone są osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.szkoleniakomputerowe.tarr.org.pl, udzielają ich także pracownicy.

Biuro projektu: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
ul. Włocławska 167
87-100 Toruń

e-mail: szkoleniakomputerowe@tarr.org.pl
tel. 56 699 54 89

Szkolenia komputerowe w liczbach:

• 6 790 mieszkańców regionu skorzysta jeszcze ze szkoleń do końca listopada 2023 roku
• już prawie 7 tysięcy uczestników wzięło udział w szkoleniach od początku trwania projektu
• ponad 1,6 tysiąca uczestników wzięło udział w szkoleniach w ubiegłym roku
• ponad 550 grup przeszkolonych od początku realizacji projektu
• grupy od 4 do 20 uczestników na jednym kursie – w zależności od tematyki i poziomu zaawansowania
• od początku realizacji projektu w szkoleniu „Technologie informacyjno-komunikacyjne w pracy dydaktycznej” wzięło udział 936 osób

Materiał: Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 4 (4)

    Mariusz, w dniu 08-02-2023 12:29:38 napisał:

    Nie ma nić za darmo za wszystko trzeba zapłacić wcześniej czy później....i tak oddamy to wszystko z nawiązką w podwyższonych podatkach ... wysoka inflacja coś wam to mówi?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Budowa hal
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)