Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

27 września 2022

Brydżowy turniej w Nakle. Udział wzięło 9 par

fot. KP

fot. KP

Para Włodzimierz Heymann (Eurobac Nakło) i Benedykt Mieszczak (Bemix Więcbork) zwyciężyła w # turnieju brydżowym w Nakle. Turniej był rozegrany w ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

Brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

W poniedziałek, 26 września rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach eliminacji KMP. Wystąpiło 9 par z trzech powiatów: nakielskiego, bydgoskiego i sępoleńskiego (z Nakła, Łochowa, Mroczy, Rościmina, Sicienka i Więcborka). Grano na tzw. impy. Sześć par znalazło się „na plusie”, a trzy „na minusie”. Turniej sędziowali Piotr Wołowski i Ludwik Pazderski.
W turnieju z ogromną przewagą zwyciężyła Włodzimierz Heymann (Eurobac Nakło) i Benedykt Mieszczak (Bemix Więcbork). Drugie miejsce zajął duet Eurobac Nakło: Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński. Na trzeciej pozycji uplasowała się para Bartłomiej Pałubicki (Eurobac)/Marceli Pluciński.

Uzyskane wyniki przez kilka pary z nakielskiego turnieju, powodują, że otrzymają one dodatkowe punkty rankingowe. Po przeliczeniu wyników z 37 na 40 ośrodków (sklasyfikowano 492 pary) biorących udział we wrześniowej eliminacji KMP, para Heymann/Mieszczak zajmuje 15 miejsce. Dzięki temu może ona otrzymać ok. 86 pkt. Duet Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński jest na 121 miejscu. Natomiast para Najmrodzki/Rdesiński zajmuje 129 lokatę. Obie te pary mogą uzyskać ok. 15 pkt. Na 135 miejscu jest duet Pałubicki/Pluciński (ok. 13 pkt).

Kolejny turniej w Nakle zaplanowano 10 października. Będzie to październikowa eliminacja KMP, ale w grze na zapis maksymalny.

Wyniki:
1. Włodzimierz Heymann/Benedykt Mieszczak +109.00
2. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński +43.00
3. Bartłomiej Pałubicki/Marceli Pluciński +20.67
4. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski +7.33
5. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński +6.33
6. Jan Nowakowski/Włodzimierz Suchodolski +3.67
7. Roman Grabowski/Bohdan Pliszka -16.33
8. Małgorzata Niedzielska/Tomasz Niedzielski -31.00
9. Brunon Kaczmarek/Tadeusz Nitka -61.67

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Budowa hal
Konstrukcje stalowe
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)