Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2023

Coraz bliżej święta! Mikołajkowy seans filmowy

fot. MM

fot. MM

Nakielski Ośrodek Kultury zaprosił dzieci #z Nakła w dniu 6 grudnia na mikołajkowy seans filmowy. Sala widowiskowo-kinowa była wypełniona aż po brzegi!

Wstęp na wydarzenie był biletowany, jednakże same bilety były darmowe i można było je odebrać w sekretariacie NOK–u  od dnia 24 listopada. Wszystkie wejściówki bardzo szybko się rozeszły. Oprócz filmowego seansu, dzieci miały tego dnia okazję do spotkania z samym Świętym Mikołajem! Nic więc dziwnego, że tegoroczne przedświąteczne spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem se strony najmłodszych. Z kolei już 9 grudnia podobne wydarzenie zaplanowano dla dzieci mieszkających w sołectwach z terenu gminy Nakło.

Za organizację wydarzenia odpowiadał Nakielski Ośrodek Kultury i było ono dofinansowane z funduszy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Oceń artykuł: 29 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Budowa magazynów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)