Dziś mamy 15 sierpnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

02 lipca 2020

Cykl turniejów Junior Cup 2020. Zagrało ponad 30 zespołów

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

W miniony weekend na Stadionie Miejskim im. Biniakowskiego w Nakle nad Notecią rozegrany został cykl turniejów# JUNIOR CUP 2020 organizowany przez SF Junior Nakło i spółkę Nakielski Sport. W 5 kategoriach wiekowych swoje mecze rozegrało ponad 30 zespołów.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy rocznika 2013. W prowadzonej bez klasyfikacji końcowej udział wzięły zespoły: UKS Iras Czaplinek, Olimpia Wtelno, oraz po dwa zespoły Wisły Bydgoszcz Fordon i gospodarzy SF Junior Nakło.
Tuż po rozgrywkach najmłodszych drużyn do rywalizacji na takich samych zasadach przystąpili ich o rok starsi koledzy z zespołów: Sportis Academy Łochowo, Olimpia Wtelno, Mustang Ostaszewo, MUKS CWZS Bydgoszcz, Bzyki Żnin, Wisła Bydgoszcz Fordon i SF Junior Nakło.
Sobotni maraton turniejowy zakończyły rozgrywki rocznika 2008.
Najlepsi okazali się zawodnicy Akademii Piłkarskiej Calcio Wągrowiec. Kolejne miejsca na podium zajęli zawodnicy Pogoni Łobżenica oraz gospodarzy SF Junior Nakło.
Zagrały także zespoły Wisełki Solec Kujawski i Sportisu Academy Łochowo.
Za najlepszego zawodnika turnieju uznano zawodnika Calcio Wągrowiec Mateusza Mentreckiego, a za najlepszego bramkarza Ksawerego Jastrzębskiego z Pogoni Łobżenica.

W drugim dniu turnieju Junior Cup do rywalizacji przystąpili zawodnicy roczników 2011 oraz 2006.
W roczniku 2011 bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Akademii Piłkarskiej Młode Talenty z Torunia, drugie miejsce dla zawodników Mustanga Ostaszewo a trzecie dla gospodarzy SF Junior Nakło. Udział wzięły także drużyny Wisły Bydgoszcz Fordon i Wisełki Solec Kujawski.
Na zakończenie zmagań w czerwcowej edycji Junior Cup do rywalizacji przystąpili trampkarze z roczników 2006. Na dwóch pełnowymiarowych boiskach bój toczyło 6 zespołów. Turniej kończy się zwycięstwem Czarnych Lniano. Kolejne miejsca zajmują zespoły: Wisełki Solec Kujawski, Pałuckiej Akademii Piłkarskiej Bzyki Żnin, Akademii Piłkarskiej Niechanowo, SF Junior Nakło oraz UKS Iras Czaplinek. Najlepszym strzelecem tutnieju został zawodnik Czarnych Aleksander Witek, najlepszym bramkarzem Bartek Milewicz z Wisełki Solec Kujawski.
Organizatorzy turnieju SF Junior Nakło oraz spółka Nakielski Sport dziękują wszystkich uczestnikom za udział w turnieju, za sportową rywalizację.

Materiał: SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)