Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2022

Junior Młodszy SKRA Paterek. Z awansem do I Ligi Wojewódzkiej

fot. SKRA Paterek

fot. SKRA Paterek

Juniorzy zapewnili sobie awans na kolejkę przed końcem ligi.# Do Paterka nie dojechał zespół Cuiavii Inowrocław, przez co Skra zainkasowała 3 punkty i zapewniła awans do 1 ligi juniora młodszego (B1)!

Ostatnia kolejka to mecz z trzecim zespołem ligi BKSem Bydgoszcz, który niespodziewanie przegrał swoje poprzednie spotkanie, co przełożyło się na bezpośredni awans Naszego zespołu!

Mocno zmotywowany zespół z Bydgoszczy pokonał Skrę 3:1
BKS Bydgoszcz - Skra Paterek 3:1. Bramkę dla Paterka strzelił Albert Winklewski!
Tabela na koniec sezonu:
1. Pomorzanin Toruń 32 punkty,
2. Skra Paterek 29 punktów,
3. BKS Bydgoszcz 26 punktów,
4. Tucolanka BS Hydromat Tuchola 18 punktów,
5. Cuiavia Inowrocław 17 punktów,
6. Szubinianka Szubin 15 punktów,
7. Pomowiec Kijewo Królewskie 10 punktów,
8. UKS SMS II Włocławek 10 punktów.

Juniorzy w tym sezonie reprezentowali (kolejność alfabetyczna):
Igor Bączek, Gracjan Bonin, Oskar Drożniak, Martin Dych, Kuba Jarczyński, Mikołaj Jędraszek, Szymon Karamucki, Dawid Kończal, Miłosz Król, Kuba Kurkowski, Michał Kwaśniewski, Wiktor Nowicki, Szymon Rybarczyk, Kajetan Siekierka, Maciej Staniewski, Michał Trzebiński, Albert Winklewski, Szymon Wojtalewicz, Kacper Wójciak oraz Tomasz Zawistowski!

Dziękujemy za piękny sezon, z cudownymi emocjami! Gratulujemy sukcesu!
A teraz czas na zasłużone wakacje, ładowanie baterii i oczekujemy kolejnego, emocjonującego sezonu w wykonaniu naszych zawodników!


Materiał: Piotr Białka /SKRA Paterek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)