Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

22 września 2022

Czarni Nakło z porażką. Lider okazał się za mocny

fot. archiwum

fot. archiwum

Trudne zadanie czekało piłkarzy Czarnych Nakło w # 5. kolejce rozgrywek piłkarskich o mistrzostwo B – klasy. Podopieczni Pawła Łukomskiego zmierzyli się bowiem z liderem tabeli.

Czarni udanie rozpoczęli nowe rozgrywek, o czym świadczą dwa zwycięstwa w trzech dotąd rozegranych meczach(przyp. red. w pierwszej kolejce nakielanie pauzowali). A trzeba zaznaczyć, że terminarz z początku rozgrywek nie rozpieszcza nakielskiego zespołu, który jak do tej pory mierzył się z zespołami aspirującymi do walki o podium na koniec sezonu. Nie inaczej było w starciu z niepokonanym liderem tabeli z Bydgoszczy – MUKS – em CWZS.

Podopieczni Pawła Łukomskiego nawiązali jednak walkę i przez długi czas stawiali czoła wyżej notowanemu rywalowi. Goście mieli jednak w swoich szeregach Marcela Luschyka, który dwukrotnie znalazł sposób na pokonanie Wiktora Kaźmierczaka, zapewniając swojej drużynie komplet punktów.


Czarni Nakło – MUKS CWZS Bydgoszcz 0:2 (0:2)

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (1)

    AntyKibic, w dniu 23-09-2022 21:54:36 napisał:

    Czarni Nakło, nie trzeba czytać artykułu, żeby wiedzieć jacy są słabi - przede wszystkim kondycyjnie, każdy mecz okazuje się ich porażką.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)