Dziś mamy 22 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 lutego 2024

Druhowie spotkali się w remizie. Czas podsumowań w OSP Potulice

fot. MM

fot. MM

W miniony piątek w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej# w Potulicach zorganizowano zebranie sprawozdawcze miejscowej jednostki. Druhowie podsumowali tego dnia cały miniony rok.

Jednostka OSP Potulice w 2023 roku uczestniczyła w 53 akcjach ratowniczo-gaśniczych, z czego 12 to gaszenie pożarów, a 39 - likwidacja miejscowych zagrożeń. Ponadto 2 alarmy okazały się fałszywe. Poza teren gminy jednostka udała się jeden raz - do Szubina.

OSP Potulice skupia w swoich szeregach 58 członków - w tym 6 honorowych i 25 kobiet. Na akcje wyjeżdżali następujący druhowie:

Adrian Kuszaj (38), Krzysztof Rogalski (34), Dawid Brewczyński (32),Waldemar Kałużny (31), Maksymilian Kosacki (30), Mateusz Sobociński 24), Piotr Zawodniak (19), Dominik Szopiński (16), Paweł Wojciechowski (15), Weronika Piekut (15), Mikołaj Reczkowski (14), Tomasz Mrówczyński (14), Tomasz Niemyjski (13), Kamil Cistowski (8), Arkadiusz Skowroński (7), Julia Polewczyńska (3), Mateusz Kulesza (2), Tomasz Łoboda (2).

Zebranie przebiegło zgodnie z planem - druhowie zapoznali się z licznymi sprawozdaniami oraz planami na rok 2024, po czym udzielili obecnemu zarządowi absolutorium. Ważnym elementem spotkania było wręczenie pamiątkowych statuetek w ramach podziękowań dla wszystkich tych, którzy w roku 2023 wspierali jednostkę OSP Potulice. Przybyli goście mieli też okazję do zapoznania się z filmem opisującym całą historię jednostki - począwszy od jej założenia.

Oceń artykuł: 22 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)