Dziś mamy 22 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 lutego 2024

Duże zainteresowanie zimowym rajdem. Nie zabrakło poczęstunku

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

Za nami pierwszy, tegoroczny, zimowy rajd Nordic Walking, zrealizowany w ramach #cyklu Sołectwa z kijkami IV. Gościliśmy w sołectwie Łankowice.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników, wzięło w nim udział aż 56 osób, w tym goście z Szamocina oraz Szubina.

Panie z KGW Młode Łanki przygotowały pyszny poczęstunek, który oczekiwał na uczestników w remizie strażackiej. Były ciasta, kiełbaska z grilla, swojej roboty chleb ze smalcem oraz aromatyczny barszcz.

Wydarzenie możliwe było do realizacji dzięki ogromnemu zaangażowaniu przewodniczącej Anny Dudy-Nowickiej i członkiń KGW Młode Łanki, wsparciu sołtys i rady sołeckiej oraz pomocy strażaków z lokalnej jednostki OSP OSP Łankowice.

To już 23 rajd z kijkami po pięknych, malowniczych terenach naszej gminy. Wiosnę oficjalnie powitamy podczas drugiego rajdu 23 marca w Turzynie. Ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy pod numerem 52 589 37 20 wew. 115.

Rajdy organizowane są w ramach promocji zdrowia gminy Kcynia przez Referat Edukacji, Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miejskiego w Kcyni pod patronatem Burmistrza Kcyni.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 20

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)