Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 maja 2024

Festyn z okazji Święta Szkoły. Majówka "Polska w Europie"

fot. MM

fot. MM

24 maja o godz. 11:00 w parafii #pw. św. Stanisława w Nakle odbyła się msza święta z udziałem społeczności Szkoły Podstawowej nr 2, po której na terenie wspomnianej szkolnej placówki rozpoczął się festyn "Święto Szkoły".

Uczniowie i ich nauczyciele przygotowali tematyczne stoiska - każde dotyczące innej nacji. Uczniowie mieli tego dnia możliwość brania udziału w ciekawych konkursach i quizach z nagrodami. Nie brakowało również scenicznych występów w wykonaniu uczniów.

Jeśli chodzi o inne atrakcje, to znalazły się wśród nich m.in.: Planetarium w sali gimnastycznej, EkoSfera, pokazy kickboxingu oraz dmuchany zamek. Dodatkowo chętni mogli skosztować domowych ciast, grochówki, placków ziemniaczanych oraz chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Ważnym wydarzeniem były także zajęcia sportowe. Uczniowie walczyli tego dnia o Puchar Dyrektora Szkoły.

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)