Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 maja 2023

Koncert "Dla mamy". Łzy wzruszenia i gromkie brawa

fot. powierzone

fot. powierzone

28 maja 2023 roku w kościele p/w Matki Boskiej Bolesnej w Paterku uczniowie klas drugich #Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Paterku zaprezentowali krótki koncert "Dla mamy" przygotowany pod kierunkiem pań A. Lemantowicz i A. Karolczak.

Dzieci pięknie zaśpiewały piosenki poświęcone matczynej miłości, jej trosce o dzieci i jej wielkiemu sercu. Były łzy wzruszenia i gromkie brawa. Swoje zdolności wokalne w piosence ,,Uśmiechnij się mamo “ i „Nie ma jak u mamy” zaprezentowali Nikodem Jasiński i Andrzej Lemantowicz.

Na koniec Jagoda Kujawa oraz zespół uczniów klas 2a i 2b zaprosili do wysłuchania piosenek nagrodzonych w powiatowym konkursie ,,O Krajeńską Gąskę”.

Wszystkim mamom dzieci i uczniowie SU wręczyli kolorowe kwiaty w doniczkach. Natomiast młodym artystom za piękny występ i artystyczne doznania słodkim upominkiem podziękował ksiądz proboszcz Mariusz Zbieranek.

Materiał: Anna Karolczak / Anna Lemantowicz

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)