Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 sierpnia 2021

Mistrzostwa Świata Juniorów. Nakielanin będzie reprezentował Polskę

Źródło: LUKS Start Nakło

Źródło: LUKS Start Nakło

Blisko 40-osobowa Reprezentacja Polski wystartuje podczas Mistrzostw Świata Juniorów, które 17 sierpnia rozpoczną się w Nairobi.

W składzie polskiego zespołu nie zabrakło złotych medalistów Mistrzostw Europy U20 z Tallinna. Kornelia Lesiewicz pobiegnie na 400 metrów, na dwukrotnie dłuższym dystansie zobaczymy Krzysztofa Różnickiego. W rzucie młotem do walki o medale przystąpi Dawid Piłat, który w Tallinnie poprawił własny rekord Polski U20.

Na Mistrzostwa Świata jedzie też wychowanek LUKS Start Nakło - Eryk Kołodziejczak. Jak podaje klub, Eryk już przebywa w Kenii. 

Przeniesione z sezonu 2020 mistrzostwa świata U20 odbędą się w Nairobi pomiędzy 17 i 22 sierpnia.

Źródło: pzla.pl oraz LUKS Start Nakło

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (6)

  Kibic sportowy , w dniu 12-08-2021 11:47:39 napisał:

  Powodzenia.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  nakielak, w dniu 13-08-2021 07:10:12 napisał:

  Brawo Trzymamy kciuki!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kocham PiS i po , w dniu 14-08-2021 01:27:04 napisał:

  Kozak

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki urodzinowe
39,90PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)