Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Muzyczny początek tygodnia. Świąteczny nastrój w filharmonii

fot. DPS w Nakle

fot. DPS w Nakle

Początek grudnia Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej #w Nakle rozpoczęli muzycznie.

W poniedziałek 4 grudnia br. odkryli różne zakątki Europy i świata poznając zwyczaje i tradycje muzyczne związane ze świętami Bożego Narodzenia podczas "Poranku muzycznego dla Seniora - Cicha Noc" w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Wykonawcy wprowadzili obecnych w nastrój świąteczny przy dźwiękach harfy, fletu, fortepianu oraz pięknego sopranu pani Karoliny Maczek-Rynkowskiej. Duch świąt zagościł już w naszych sercach.

Materiał: Magda Pasieka / Dom Pomocy Społecznej w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)