Dziś mamy 30 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2023

"Najlepsza drużyna to moja rodzina”. Piknik pełen atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

W środowe popołudnie, 31 maja w Przedszkolu w #Występie odbył się piknik z okazji Dnia Rodziny pod hasłem "Najlepsza drużyna to moja rodzina”. Wszystkie dzieci przywitały swoje rodziny wierszem, tańcem i piosenką.

Przedszkolaki przygotowanym występem wyraziły swoją miłość do najbliższych. Po części artystycznej nastąpiło oficjalne otwarcie pikniku. Najmłodszy przedszkolak z pomocą rodziców oraz z Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, panią Iwoną Szopińską, przeciął czerwoną wstęgę i zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy, która odbyła się na terenie przedszkolnego placu zabaw.
Na dzieci czekało wiele atrakcji. Zamki dmuchane, popcorn, wata cukrowa, pokaz baniek mydlanych, kolorowe tatuaże, warkoczyki, malowanie twarzy, a dla tych którzy zgłodnieli kiełbaski z grilla i słodkości przygotowane przez rodziców. Radość i uśmiech najmłodszych to najlepszy dowód na to, że zabawa była bardzo udana.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu pikniku i za chęć współpracy. Dziękujemy również za wszystkie ciepłe słowa kierowane pod adresem naszego Przedszkola.

Materiał: Kamila Malikowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Otwarto nową siedzibę Archiwum Państwowego. Można zwiedzić gmach

Archiwum Państwowe w Bydgoszczy, po kilkudziesięciu latach starań#, ma w końcu nową siedzibę!

(czytaj więcej)
0

O przyszłości onkologii w Polsce. Cztery spotkania edukacyjne

Polskie Towarzystwo Onkologiczne zaprasza #przedstawicieli organizacji pacjentów na cykl spotkań edukacyjnych

(czytaj więcej)
0

"Bohaterowie bez granic". Strażacy opowiadają o doświadczeniach w Grecji

W lipcu 2023 r. moduł GFFFV Poland w składzie #149 strażaków i 49 samochodów wziął udział w akcji gaszenia pożarów lasów w Grecji.

(czytaj więcej)