Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2023

"Najlepsza drużyna to moja rodzina”. Piknik pełen atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

W środowe popołudnie, 31 maja w Przedszkolu w #Występie odbył się piknik z okazji Dnia Rodziny pod hasłem "Najlepsza drużyna to moja rodzina”. Wszystkie dzieci przywitały swoje rodziny wierszem, tańcem i piosenką.

Przedszkolaki przygotowanym występem wyraziły swoją miłość do najbliższych. Po części artystycznej nastąpiło oficjalne otwarcie pikniku. Najmłodszy przedszkolak z pomocą rodziców oraz z Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, panią Iwoną Szopińską, przeciął czerwoną wstęgę i zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy, która odbyła się na terenie przedszkolnego placu zabaw.
Na dzieci czekało wiele atrakcji. Zamki dmuchane, popcorn, wata cukrowa, pokaz baniek mydlanych, kolorowe tatuaże, warkoczyki, malowanie twarzy, a dla tych którzy zgłodnieli kiełbaski z grilla i słodkości przygotowane przez rodziców. Radość i uśmiech najmłodszych to najlepszy dowód na to, że zabawa była bardzo udana.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu pikniku i za chęć współpracy. Dziękujemy również za wszystkie ciepłe słowa kierowane pod adresem naszego Przedszkola.

Materiał: Kamila Malikowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)