Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2021

Nocne granie. Zmierzyli się zawodnicy z czterech województw

fot. pixabay

fot. pixabay

W sobotę 13 listopada pod patronatem KPZSzach# i Szubińskiego Domu Kultury odbył się 44 Turniej Szachowy "Nocne Granie" z udziałem zawodników reprezentujących kluby czterech województw.

Ponownie na listach startowych nie zabrakło szachistów z powiatu nakielskiego, ale tym razem nikt z nich nie stanął na podium. Najlepiej wypadł Przemysław Chudzik z Kcyni (UKS Szachowa Dwójka Szubin), który zajął IV miejsce.

Lista medalistów przedstawiała się następująco: I miejsce Maciej Kamiński (MUKS Stoczek 45 Białystok), II miejsce Mateusz Budnik (KSz Zugzwang Warszawa), III miejsce Aleksander Polak (BKS Chemik Bydgoszcz). Miejsca pozostałych zawodników powiatu nakielskiego: VI miejsce Piotr Szybowicz (BKS Chemik Bydgoszcz / Szubin), VIII miejsce Marcin Rydzyński (NOK Nakło), IX miejsce Dariusz Wargulec (UKS Szachowa Dwójka Szubin), X miejsce Julia Rocławska (BKS Chemik Bydgoszcz / I LO Szubin / Kcynia), XI miejsce Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), XII miejsce Krzysztof Michalak (NOK Nakło).

Dane techniczne rozgrywek: portal Lichess, system arena, tempo blitz - 2 minuty + 2 sekundy na uczestnika, czas gry - 45 minut.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 14 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)