Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

20 września 2022

Od pasji do futbolu. Żaki rozpoczęły rozgrywki

Fot. Daniel Kloska, Damian Borowski

Fot. Daniel Kloska, Damian Borowski

Nasze żaki rozegrały dwa turnieje w ramach rozgrywek KPZPN "Od pasji do futbolu".

Pierwszy, którego byliśmy organizatorami zagrały w Mroczy żaki starsze. Gościliśmy zespoły Feniksa Mrocza, Czarnych Nakło oraz Victorii Niemcz Osielsko. W każdym spotkaniu bawiliśmy się rewelacyjnie strzelając mnóstwo bramek.

Zagraliśmy w składzie: Maja, Kuba, Dawid, Miłosz, Filip, Maks K, i Maks Turbogrosik. Drugi turniej tym razem żaków młodszych zorganizowany w Bydgoszczy na obiekcie Gwiazdy Bydgoszcz zagraliśmy oprócz gospodarzy z Chemikiem oraz Skrą Paterek. Młodsi koledzy również rozstrzelali się zdobywając piękne gole.

Zagraliśmy w składzie: Maks B. , Bartek, Nikodem, Maks T., Borys, Oliwier, Wojtek, Stasiu, Lesiu.

Łącznie nasi zawodnicy zdobyli 26 bramek tracąc 4. Rozgrywki żaków w ramach "Od pasji do futbolu" to turnieje gdzie nie prowadzimy tabel, wyników, oraz klasyfikacji końcowej.

Gratulacje dla naszych drużyn. Jak chcesz dołączyć do naszych drużyn zadzwoń lub napisz 531 525 332

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)