Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

19 września 2022

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej za nami. Nakielanki tuż za podium!

fot. pow.

fot. pow.

Kolejny ogólnopolski turniej piłki ręcznej kobiet za nami. Zespół MKS# Krajna Nakło wróciła z miejscowości Kościan z 4 pechowym miejscem, ale gotowi na kolejne wyzwania i rywalizację.

Każde spotkanie było dla drużyny ogromnym wyzwaniem, lecz pokazaliśmy że potrafimy postawić opór takim zespołom jak DSS TORUŃ, POGOŃ SZCZECIN, a także ZAGŁEBIE LUBIN. Dziękujemy wszystkim rywalkom za dobrą szkołę a my szykujemy się na kolejne mecze oraz turnieje w tym sezonie.

Materiał: Katarzyna Cieślikiewicz / MKS Krajna Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)