Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 lipca 2021

Otwarte Mistrzostwa Juniorów. Alan wicemistrzem Płocka

fot. pow.

fot. pow.

Alan Jagodziński został wicemistrzem Płocka# juniorów w szachach klasycznych. To niewątpliwie wysokie osiągnięcie. W zawodach wzięło bowiem udział ponad 50 osób z województw: mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.

Otwarte Mistrzostwa Płocka Juniorów w  Szachach Klasycznych obywały się w minionym tygodniu( od 3 do 5 lipca). Zawody trwały trzy dni i cieszyły się dużym powodzeniem wśród młodzieży.  W turnieju wzięli udział bracia Jagodzińscy z Miastowic(klub LKS Chrobry Gniezno). Uczniowie LO w Szubinie ukończyli zawody z doskonałym wynikiem. Alan uplasował się na drugim miejscu i został wicemistrzem Płocka juniorów w szachach klasycznych.  Otrzymał puchar i nagrodę finansową.  Olaf także znalazł się na  bardzo dobrej pozycji ,zajmując wysokie piąte miejsce. Został  uhonorowany nagrodą pieniężną. Warto zaznaczyć, że bracia nie przegrali w Płocku żadnej partii, pomimo tego, że poziom turnieju był bardzo wysoki.  Patronat nad turniejem objął Mazowiecki Związek Szachowy i Tygodnik Płocki.

Materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)