Dziś mamy 10 kwietnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

26 lutego 2020

Pierwsze zawody po feriach. Pływacy UKS Czwórka Nakło przywieźli 28 medali

fot. Marcin Kuliński

fot. Marcin Kuliński

22 lutego reprezentacja 21 zawodników z UKS Czwórka Nakło brała udział w #Otwartych Mistrzostwach Mogilna w Pływaniu. Były to pierwsze zawody po zimowej przerwie feryjnej, które dla naszych młodych pływaków okazały się bardzo udane.

Z gościnnego Mogilna pływacy UKS Czwórka Nakło przywieźli 28 medali: 14 złotych, 7 srebrnych i 7 brązowych. W rywalizacji klubów sklasyfikowani zostaliśmy na wysokiej trzeciej pozycji. W Mogilnie startowało 213 zawodników z 19 klubów pływackich. Udany początek startów dobrze rokuje na przygotowania do zbliżających się Mistrzostw Województwa Kujawsko Pomorskiego, które odbędą się 7 marca w Rypinie. Zawodnicy dobrze poradzili sobie w swoich wyścigach poprawiając wiele życiowych rekordów. Dodatkowo w klasyfikacji punktowej FINA za dwa najlepsze wyniki pierwsze miejsce w kategorii 15-latków zajął Dominik Szcześniak.

Gratulujemy sportowych sukcesów naszym zawodnikom i życzymy przełamywania kolejnych barier. Najbliższa szansa na poprawę wyników już w najbliższą sobotę w Barcinie.

Wyjazd na zawody odbył się w ramach realizacji projektu finansowanego przez UMiG w Nakle nad Notecią pn . „OD PRZEDSZKOLAKA DO PŁYWAKA. NAKIELSKA LIGA PŁYWANIA 2020”

Materiał: Marcin Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
50m dowolny K.pdf
50m dowolny M.pdf
50m grzbietowy K.pdf
50m grzbietowy M.pdf
50m klasyczny K.pdf
50m klasyczny M.pdf
50m motylkowy K.pdf
50m motylkowy M.pdf
100m dowolny K.pdf
100m dowolny M.pdf
100m grzbietowy M.pdf
100m klasyczny K.pdf
100m klasyczny M.pdf
100m motylkowy M.pdf
200m zmienny M.pdf
Najlepsza zawodniczka II blok.pdf
Najlepszy zawodnik II blok.pdf
Postępy zawodników - szczegóły.pdf
statystyka medalowa.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemie na przestrzeni wieków . O chorobach, których już nie pamiętamy

W marcu Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię wirusa SARS-CoV-2. Dla #współczesnego społeczeństwa to nowa sytuacja, jednak ludzie na przestrzeni wieków znacznie częściej doświadczali plagi chorób zakaźnych. Ratunek niósł postęp medycyny - w szczególności rozwój wakcynologii. Dziś znów czekamy na szczepionkę, dzięki której uda się opanować pandemię.

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Prosty przepis na zaskakującą, słodką dekorację. Wykonasz ją razem z dziećmi

Zamieszczamy prosty przepis na zaskakującą, słodką dekorację i dodatek do #świątecznego śniadania – Wielkanocne ryżowe jajeczka. Ich wykonanie będzie z pewnością świetną zabawą dla dzieci!

(czytaj więcej)
0

„Różowy Księżyc” zagościł na niebie. Największa pełnia w roku

W ciągu ostatniej nocy Księżyc wyglądał zjawiskowo. Na niebie mogliśmy #obserwować Różową Pełnią. Macie zdjęcia? Przyślijcie na kontakt@powiat24.pl

(czytaj więcej)