Dziś mamy 7 sierpnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

26 lutego 2020

Pierwsze zawody po feriach. Pływacy UKS Czwórka Nakło przywieźli 28 medali

fot. Marcin Kuliński

fot. Marcin Kuliński

22 lutego reprezentacja 21 zawodników z UKS Czwórka Nakło brała udział w #Otwartych Mistrzostwach Mogilna w Pływaniu. Były to pierwsze zawody po zimowej przerwie feryjnej, które dla naszych młodych pływaków okazały się bardzo udane.

Z gościnnego Mogilna pływacy UKS Czwórka Nakło przywieźli 28 medali: 14 złotych, 7 srebrnych i 7 brązowych. W rywalizacji klubów sklasyfikowani zostaliśmy na wysokiej trzeciej pozycji. W Mogilnie startowało 213 zawodników z 19 klubów pływackich. Udany początek startów dobrze rokuje na przygotowania do zbliżających się Mistrzostw Województwa Kujawsko Pomorskiego, które odbędą się 7 marca w Rypinie. Zawodnicy dobrze poradzili sobie w swoich wyścigach poprawiając wiele życiowych rekordów. Dodatkowo w klasyfikacji punktowej FINA za dwa najlepsze wyniki pierwsze miejsce w kategorii 15-latków zajął Dominik Szcześniak.

Gratulujemy sportowych sukcesów naszym zawodnikom i życzymy przełamywania kolejnych barier. Najbliższa szansa na poprawę wyników już w najbliższą sobotę w Barcinie.

Wyjazd na zawody odbył się w ramach realizacji projektu finansowanego przez UMiG w Nakle nad Notecią pn . „OD PRZEDSZKOLAKA DO PŁYWAKA. NAKIELSKA LIGA PŁYWANIA 2020”

Materiał: Marcin Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2
Pliki do pobrania
50m dowolny K.pdf
50m dowolny M.pdf
50m grzbietowy K.pdf
50m grzbietowy M.pdf
50m klasyczny K.pdf
50m klasyczny M.pdf
50m motylkowy K.pdf
50m motylkowy M.pdf
100m dowolny K.pdf
100m dowolny M.pdf
100m grzbietowy M.pdf
100m klasyczny K.pdf
100m klasyczny M.pdf
100m motylkowy M.pdf
200m zmienny M.pdf
Najlepsza zawodniczka II blok.pdf
Najlepszy zawodnik II blok.pdf
Postępy zawodników - szczegóły.pdf
statystyka medalowa.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)