Dziś mamy 20 maja 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 kwietnia 2024

Policjanci gościli w liceum. Poruszono ważne dla młodzieży kwestie

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Policjanci podczas spotkania z uczniami liceum# w Szubinie zachęcali do wstąpienia w policyjne szeregi. Poruszali ważne dla młodzieży kwestie, rozwiewali wątpliwości. Pokazywali, że za przywdzianym niebieskim mundurem jest człowiek i budowany przez niego heroizm.

Policjanci tym razem gościli w I Liceum Ogólnokształcącym im. St. Wyspiańskiego w Szubinie, gdzie spotkali się z uczniami, którzy za kilka dni będą nie tylko zdawać egzamin dojrzałości, ale przede wszystkim podejmować ważne, zawodowe decyzje, które zadecydują o ich przyszłości.

Licealiści dowiedzieli się, jaką procedurę należy przejść, by wstąpić w policyjne szeregi i z czym wiąże się służba w mundurze. Funkcjonariusze zachęcali uczniów, by po ukończeniu szkoły średniej związali swoją przyszłość ze służbą na rzecz mieszkańców powiatu.

Uczestnicy spotkania mieli też okazję usłyszeć kilka cennych informacji o funkcjonowaniu nakielskiej jednostki i pracy poszczególnych komórek oraz wydziałów.

Materiał: st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)