Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2022

Policjanci włączyli się w honorową akcję. Zebrano ponad 10 litrów krwi

fot. powierzone

fot. powierzone

Policjanci z nakielskiej komendy powiatowej włączyli się w akcję honorowego oddawania krwi, zorganizowaną przez #Klub HDK działający przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle. Łącznie zebrano ponad 10 litrów tego najcenniejszego leku

Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle zorganizował wczoraj (6.12.22) kolejną już zbiórkę krwi.

W przedsięwzięcie chętnie włączyli się również funkcjonariusze z nakielskiej komendy powiatowej na czele z Komendantem mł. insp. Rafałem Makarewiczem, dzieląc się cząstką siebie.

Łącznie zebrano ponad 10 litrów tego najcenniejszego leku.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)